Správa sítě je služba určena každému, kdo provozuje IT síť s jedním nebo více servery

 

Profil společnosti:


Společnost COMES, spol. s r.o. byla založena na počátku roku 1991 jako společnost s ručením omezeným se zahraniční účastí. Po dobu jednoho roku byla kooperující firmou německá obchodní společnost GOPAS GmbH.
Od roku 1992 je společnost COMES, spol. s r.o. ryze českou firmou. V počátku se společnost COMES, spol. s r.o. soustředila výhradně na obchodní činnost v oblasti výpočetní techniky a to jak tuzemskou, tak zahraniční.
Od roku 1995 se zaměření společnosti mění a začíná se zvyšovat důraz na podporu klientů, servisní činnost a komplexní služby v celém oboru. V roce 2002 se více jak z 50% stává společnost COMES, spol. s r.o. servisní organizací. Od této doby nabízí svým zákazníkům kvalitní služby převážně ve formě částečného nebo úplného outsourcingu.
Outsourcing služeb je v současné době hlavní a prioritní činností společnosti. Aplikace moderních technologií nám umožňuje zvyšovat produktivitu a kvalitu našich služeb. V roce 2008 jsme započali s implementací normovaného systému řízení jakosti podle souborů ČSN EN ISO 9001:2001. Certifikační audit je plánován na rok 2009.
Ve společnosti COMES, spol. s r.o. pracuje 25 zaměstnanců. V odděleních prodeje, montáže, servisu, správ sítí a v administrativě jsou zaměstnáni kvalitní specialisté, kteří svým vzděláním, praxí a obětavým přístupem vytvářejí základ firemního úspěchu.
Motto:

„Filozofií naší společnosti Comes, spol. s r. o. bylo vždy a je poskytovat komplexní služby v oboru informačních technologií, včetně poradenství, servisu a smluvních služeb. Kromě uvedeného se snažíme nabízet kvalitní zboží renomovaných značek v bohatém sortimentu a za přijatelné ceny. Můžeme s uspokojením konstatovat, že se nám tento záměr daří úspěšně realizovat a dále rozšiřovat, ke všeobecné spokojenosti našich zákazníků.

Vyhledávání

Kontakt

COMES, spol. s r.o. Třebohostická2283/2
Praha 10
100 00

Telefon: +420-225 091 211